Hoker Barowy M06 Pikowany Regulowany Biały – Elegancja i Komfort w Każdym Wnętrzu
Hoker barowy M06 to połączenie nowoczesnego designu, funkcjonalności i wyjątkowego komfortu. Idealny do przestrzeni recepcyjnych, kuchni czy jadalni, wprowadza elegancję i wygodę w codzienne użytkowanie.
Hoker barowy M06 pikowany regulowany biały to doskonały wybór dla osób ceniących sobie elegancję, komfort i funkcjonalność. Wyjątkowy design i staranne wykonanie sprawiają, że doskonale sprawdzi się zarówno w domowych wnętrzach, jak i w przestrzeniach komercyjnych, takich jak recepcje czy bary. Dzięki regulacji wysokości, obrotowej podstawie i wygodnemu siedzisku, M06 zapewnia niezrównany komfort użytkowania, podkreślając jednocześnie styl i klasę każdego pomieszczenia.
Cechy Produktu
1. Wyjątkowy Design
- Kolor biały – klasyczny i uniwersalny, doskonale komponujący się z nowoczesnymi oraz tradycyjnymi wnętrzami.
- Pikowane siedzisko – elegancki wzór dodający luksusowego charakteru, jednocześnie zapewniający wygodę użytkowania.
- Chromowana noga i podstawa – połyskujące elementy, które nadają meblowi nowoczesny i stylowy wygląd.
2. Komfort Użytkowania
- Wygodne siedzisko z ekoskóry – miękkie, trwałe i łatwe w czyszczeniu, zapewnia komfort nawet przy dłuższym użytkowaniu.
- Ergonomiczna podpórka pod nogi – idealnie dopasowana, aby zminimalizować zmęczenie podczas siedzenia.
3. Funkcjonalność i Mobilność
- Regulacja wysokości – pneumatyczny podnośnik gazowy umożliwia łatwe i płynne dostosowanie wysokości do potrzeb użytkownika.
- Pełen obrót o 360 stopni – umożliwia swobodę ruchu i łatwy dostęp do otoczenia.
- Antypoślizgowa gumowa podstawa – gwarantuje stabilność i chroni podłogę przed zarysowaniami.
Zalety Produktu
- Nowoczesny wygląd – pikowane wykończenie i chromowane detale podkreślają ekskluzywność hokera.
- Komfortowe użytkowanie – ergonomiczne rozwiązania i wysokiej jakości materiały sprawiają, że hoker jest idealny zarówno do krótkiego, jak i długotrwałego użytkowania.
- Łatwość utrzymania w czystości – ekoskóra i chromowane elementy są odporne na zabrudzenia i łatwe do czyszczenia, co zapewnia estetykę przez długi czas.
- Uniwersalność – regulacja wysokości oraz pełny obrót sprawiają, że hoker pasuje zarówno do wysokich blatów, jak i standardowych stołów.
Dane Techniczne
- Kolor: Biały
- Materiał siedziska: Ekoskóra
- Wykończenie nogi i podstawy: Chrom
- Regulacja wysokości: Tak (pneumatyczny podnośnik gazowy)
- Obrót: 360 stopni
- Podstawa: Okrągła, z antypoślizgową gumą
- Podpórka pod nogi: Ergonomiczna
- Waga: 9 kg